Zakres Usług

Nota Prawna

Ubezpieczenie radców prawnych

Radcowie prawni podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy wykonywaniu zawodu (art. 21*7 ustawy o radcach prawnych, Dz.U. 2018, poz. 2115).

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie materiały na niniejszej witrynie internetowej (https://kancelaria-pozniak.pl) zamieściliśmy jedynie w celu informacyjnym. Z tego powodu nie mogą być one traktowane jako porady prawne w jakiejkolwiek ze spraw. Jako Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. nie ponosimy odpowiedzialności za żadne stwierdzenia zawarte w treściach niniejszej witryny. Odwiedzający niniejszą witrynę powinni zasięgnąć indywidualnej porady prawnej we wszystkich sprawach, które w jakikolwiek sposób odnoszą się do ich praw i obowiązków.
Staramy się umieszczać w niniejszej witrynie materiały o najnowszych wydarzeniach w dziedzinach prawa, w których się specjalizujemy. Nie gwarantujemy jednak dokładności, skuteczności czy przydatności jakiejkolwiek informacji prawnej zawartej na stronach niniejszej witryny internetowej.

Copyright

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. jest właścicielem witryny https://kancelaria-pozniak.pl. Jeżeli nie stwierdzono inaczej, wszystkie materiały zawarte w witrynach (teksty, obrazy, grafiki, jak i inne elementy twórcze) są chronione prawami autorskimi lub prawami ochronnymi wynikającymi z rejestracji znaków towarowych. Należą do Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. lub są przez nią licencjonowane.

© Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M., 2020

nota prawna | pliki cookies i polityka prywatności | impressum | kontakt

© Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. - Pl. Pocztowy 3/5, 65-305 Zielona Góra