Prawnik Zielona Góra

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. z siedzibą w Zielonej Górze świadczy doradztwo prawne dla polskich oraz zagranicznych przedsiębiorców i osób fizycznych. Specjalizujemy się w obsłudze polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. W związku z powyższym świadczymy usługi w sprawach związanych z prawem spółek, prawem cywilnym, prawem pracy, prawem ochrony własności intelektualnej oraz prawem migracyjnym.

Polscy Klienci cenią doświadczenie, umiejętność rozwiązywania problemów prawnych oraz zrozumienie procesów i czynników mających wpływ na prowadzoną działalnością. Klienci zagraniczni doceniają znajomość polskich realiów prawnych, gospodarczych i kulturowych połączoną z doświadczeniem wynikającym z wieloletniej obsługi zagranicznych podmiotów. Z tego powodu w trakcie prowadzonej działalności Kancelarii zaufało liczne grono Klientów.

Środki komunikacji elektronicznej pozwalają Kancelarii na doradztwo prawne na terenie Polski oraz za granicą.

Co wyróżnia Kancelarię i dlaczego warto podjąć z nami współpracę? Kancelaria:
1) wspiera rozwój Twojego biznesu
2) patrzy na biznes z szerszej perspektywy, uwzględniając zarówno aspekty prawne jak i ekonomiczne
3) dostosowuje doradztwo prawne do Twoich potrzeb i oczekiwań
4) jest do Twojej dyspozycji

Kancelaria świadczy doradztwo prawne i obsługę Klientów w języku polskim, niemieckim oraz angielskim.

Radca prawny Piotr Poźniak

Radca prawny Piotr Poźniak LL.M. kończył prawo zarówno na polskim uniwersytecie (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu), jak i niemieckich uczelniach wyższych (Humboldt Univeristät zu Berlin oraz Europia Viadrina Univeristät Frankfurt/Oder) uzyskując w obu przypadkach tytuł magistra prawa. Ponadto po ukończeniu uzupełniających studiach prawniczych uzyskał tytuł LL.M. (łac. Legum Magister, ang. Master of Laws).

Mecenas Poźniak zdobywał doświadczenie zawodowe w niemieckich kancelariach prawnych we Frankfurcie i Berlinie, jak również polskich w Zielonej Górze, Wrocławiu oraz Warszawie.

Radca prawny Piotr Poźniak LL.M. jest dwujęzyczny - posługuje się biegle językiem polskim i niemieckim w mowie oraz piśmie. Dodatkowo prowadzi obsługę Klientów w języku angielskim.

Współpraca

Jako Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. współpracujemy zarówno z polskimi, jak i niemieckimi adwokatami, notariuszami oraz doradcami podatkowymi. Umożliwia nam to świadczenie kompleksowej obsługi oraz doradztwo prawne, które obok oczekiwań Klienta uwzględnia obok aspektów prawnych, również  czynniki ekonomiczne danej sprawy bądź prowadzonej działalności gospodarczej.

Obsługa Klientów prowadzona jest w języku polskim, niemieckim oraz angielskim.

nota prawna | pliki cookies i polityka prywatności | impressum | kontakt

© Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. - Pl. Pocztowy 3/5, 65-305 Zielona Góra