Zakres Usług

Umowy gospodarcze

Umowy gospodarcze a obsługa prawna

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. świadczy usługi prawne dot. obsługi umów gospodarczych w zakresie tworzenia umów B2B (ang. business-to-business), B2C (ang. business-to-consumer), weryfikacji poszczególnych zapisów umownych oraz szeroko pojętego doradztwa prawnego w zakresie umów już zawartych. Usługi są świadczone zarówno w języku polskim, jak również w języku niemieckim i angielskim.

Sporządzenie umowy bądź weryfikacja projektu umowy otrzymanej od kontrahenta jest niezwykle istotna w profesjonalnym obrocie gospodarczym - pozwala bowiem uniknąć ewentualnych sporów, a w razie ich wystąpienia – umożliwia / ułatwia dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.

Oferta Kancelarii obejmuje sporządzenie projektu umowy w oparciu potrzeby klienta bądź weryfikację projektu przedstawionego przez kontrahenta. Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. reprezentuje także swoich klientów w negocjacjach przedkontraktowych z ewentualnymi inwestorami. W ramach tych usług klient otrzymuje od kancelarii pełną informację w zakresie ryzyk związanych z daną umową, a także wsparcie prawne w procesie jej negocjacji i zawarcia, jak również na etapie jej realizacji i ewentualnego sporu sądowego z kontrahentem.

 

nota prawna | pliki cookies i polityka prywatności | impressum | kontakt

© Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. - Pl. Pocztowy 3/5, 65-305 Zielona Góra