Zakres Usług

Obsługa prawna przedsiębiorców

Obsługa prawna przedsiębiorców

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. w Zielonej Górze zajmuje się bieżącym doradztwem prawnym na terenie Polski dla podmiotów krajowych oraz podmiotów zagranicznych. Pomoc prawna świadczona jest zarówno w języku polskim, języku niemieckim, jak również w języku angielskim.

Kancelaria pomaga nie tylko wybrać optymalną formę prawną oraz formę podatkową prowadzonej działalności gospodarczej, ale doradza także w zakresie prowadzonych inwestycji lub transakcji, mając na uwadze biznesowy aspekt prowadzonej przez dany podmiot działalności gospodarczej.

Świadczona przez kancelarię obsługa prawna przedsiębiorców - poprzez proponowane działania i decyzje - dąży do zapewnienia bezpieczeństwa prawnego przedsiębiorstwa oraz elastyczności w podejmowaniu wszelkiego rodzaju decyzji biznesowych.

Obsługa prawna przedsiębiorców na terenie Polski oraz Niemiec

Obsługa prawna przedsiębiorców świadczona przez Kancelarię prowadzona jest zarówno na terenie Polski, jak również Republiki Federalnej Niemiec, przy czym zakres konkretnie świadczonych usług na terenie Niemiec jest każdorazowo uzgadniany z Klientem Kancelarii.

nota prawna | pliki cookies i polityka prywatności | impressum | kontakt

© Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. - Pl. Pocztowy 3/5, 65-305 Zielona Góra