Zakres Usług

Start`up-y

Start`up-y w Polsce

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. z siedzibą w Zielonej Górze wspiera i doradza początkującym przedsiębiorstwom oraz różnego rodzaju innym podmiotom w wyborze optymalnego dla nich modelu biznesowego, który gwarantuje pozyskanie funduszy oraz ich rozwój.

Dobranie odpowiedniego modelu biznesowego, na który składa się nie tylko odpowiednia strategia podatkowa, czy forma prawna prowadzenia działalności, ale również odpowiedni podział praw i obowiązków, wskazanie zakresu odpowiedzialności za poszczególne działania, a także odpowiednie zabezpieczenie prawne wobec potencjalnych kontrahentów jest obecnie kluczowym czynnikiem determinującym powstanie i rozwoju każdego start-up-a.

Obsługa prawna start`up-ów

Obok wyboru modelu biznesowego Kancelaria przygotowuje wszelkie niezbędne dokumenty (umowy, porozumienia, wnioski etc.), prowadzi rozmowy z inkubatorami rozwoju oraz potencjalnymi inwestorami i kontrahentami, proponuje rozwiązania dot. kwestii uregulowania współpracy z nimi, jak również doradza w sprawach związanych z zatrudnieniem pracowników.

nota prawna | pliki cookies i polityka prywatności | impressum | kontakt

© Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. - Pl. Pocztowy 3/5, 65-305 Zielona Góra